Fake Base – Opalanie Natryskowe

Jak działają samoopalacze firmy Fake Bake?

Wyjątkowa formuła preparatów samoopalajacych Fake Bake zawiera najlepsze naturalne składniki brązujace: DMA, Erytruloze oraz DMI*. Najwyższej jakości DMA, w połączeniu ze zwiększającym jego wchłanianie DMI reaguje z aminokwasami powierzchownej warstwy naskórka (warstwa rogowaciejąca) przekształcając się w opaleniznę idealnie dopasowaną do naturalnego odcienia skory. Erytruloza rozwija opaleniznę wolniej, przez co efekt utrzymuje się dłużej. W tym połączeniu składniki zapewniają naturalnie wyglądające opaleniznę, minimalizując ryzyko powstawania smug i przebarwień. Dzięki nim opalenizna blednie powoli i równomiernie, zachowując naturalny wygląd przez cały czas.

Metoda opalania Fake Bake charakteryzuje się indywidualnym doborem barwnika do karnacji skóry klienta. Bezpośrednio przed zabiegiem opalania w gabinecie wykonywany jest peeling całego ciała co zapewnia równomierne rozprowadzenie preparatu na skórze oraz długotrwały efekt opalania. Naturalne składniki preparatów wykluczają jakiekolwiek przeciwskazania, z zabiegu mogą korzystać także kobiety w ciąży oraz osoby o wrażliwej alergicznej skórze.

Czas trwania zabiegu to 10-15 min a efekt utrzymuje się od 7 do 10 dni. Aby przedłużyć opaleniznę niezbędna jest odpowiednia pielęgnacja skóry po zabiegu – nawilżanie po każdej kapieli.

Bezpośrednio podczas zabiegu od eksperta Fake Bake uzyskasz wszystkie niezbędne wskazówki jak pielęgnować skórę po zabiegu opalania aby cieszyć się piękną, naturalną opalenizną jak najdłużej. Jednak specjalnie dla Pań, które już wybierają się na zabieg opalania klika uwag:

  1. Nie używaj innych produktów samoopalających na tydzień przed zabiegami
  2. Depilacja zalecana jest maksymalnie 24 godziny przed zabiegiem opalania
  3. Wybierając się na zabieg opalania załóż luźne, ciemne ubranie, nie nakładaj na skórę ciała balsamu itp.

URODZINY, BABSKI WIECZÓR, WIECZÓR PANIEŃSKI

Umów się już dziś na zabieg opalania natryskowego w Twoim domu! Zaproś przyjaciółki, zrób drinki i rozkoszuj się chwilami tylko dla WAS! Dzięki usłudze opalania natryskowego w domu możesz mieć jakość i profesjonalizm salonowego zabiegu w zaciszu własnego domu.

Cena zabiegu jak w cenniku + koszt dojazdu 10 zł
W grupach powyżej trzech osób rabat 10%

CENNIK