Nasz zespół

W naszym gabinecie pieczę nas Państwa pielęgnacją , komfortem i dobrym samopoczuciem sprawuje zespół starannie wybranych specjalistów. Kwintesencję Naszej pracy stanowi staranne połączenie wiedzy, wieloletniego doświadczenia, pasji oraz ciągłego aktualizowania wiedzy i umiejętności. Mogą być więc Państwo spokojni oddając się w Nasze ręce…..

mgr Agnieszka Skórzyńska (Mikunda)
mgr Agnieszka Skórzyńska (Mikunda)Kosmetolog
Absolwentka zawodowych studiów licencjackich na kierunku kosmetologia Wyższej Szkoły Fizjoterapii Andrzeja Czamary we Wrocławiu oraz uzupełniających studiów magisterskich na kierunku kosmetologia Akademii Medycznej w Poznaniu. Specjalista holistycznej pielęgnacji twarzy i ciała, a także pełnej gamy zabiegów dodatkowych. Zarówno umiejętności manualne, szeroka wiedza ogólnomedyczna, jak i kilkuletnie doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientami, pozwolą nie tylko na odpowiedni dobór pielęgnacji domowej i gabinetowej, lecz także ukoją ducha i przeniosą w niesamowitą atmosferę wyciszenia i relaksu.
Marta Wojtek
Marta WojtekFizjoterapeuta, Podolog
Podczas studiów na kierunku fizjoterapia zdobyłam wiedzę z zakresu szeroko pojętej pracy z pacjentem potrzebującym pomocy specjalisty w zakresie leczenia zróżnicowanych schorzeń układu ruchu, rehabilitacji oraz masażu leczniczego. To pomogło mi również odnaleźć swoje miejsce w dziedzinie Wellness i Spa, przenieść się w świat nie tylko medycznego spojrzenia na masaż lecz także jego relaksujących właściwości. Praca przy stole do masażu stała się moją pasją, którą staram się rozwijać. Poszerzając swoje zainteresowania wynikające z pracy w gabinetach Day Spa, zdobyłam również umiejętności z zakresu wykonywania zabiegów manicure oraz pedicure co z kolei pchnęło mnie w kierunku podologii jako leczniczej pielęgnacji stóp. Będąc w gabinecie i spotykając moich klientów przestaję nazywać to pracą, dla mnie to realizacja samej siebie.
mgr Joanna Gałka-Wiercińska
mgr Joanna Gałka-WiercińskaKosmetolog, Stylistka rzęs
Absolwentka zawodowych studiów licencjackich na kierunku kosmetologia PWSZ im.Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu oraz magisterskich na kierunku kosmetologia Wyższej Szkoły Fizjoterapii Andrzeja Czamary we Wrocławiu. Szeroka wiedza z kosmetyki zarówno ciała i twarzy jak i również wiedza ogólnomedyczna pozwalają mi na dobór odpowiedniej pielęgnacji w gabinecie, udzielanie porad co do odpowiedniej pielęgnacji domowej dobranej indywidualnie do każdego klienta. Praca z klientami przynosi mi wiele radości, satysfakcji oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji jak i doświadczenia.
mgr Izabela Przybyło
mgr Izabela PrzybyłoKosmetolog , Wizażystka
Absolwentka zawodowych studiów licencjackich i magisterskich na kierunku kosmetologia Wyższej Szkoły Fizjoteriapii Andrzeja Czamary we Wrocławiu. Przez cały czas staram się poszerzać swoją wiedzę na licznych szkoleniach , warsztatach oraz targach kosmetycznych. Zawsze staram się należycie wykorzystywać zdobytą wiedzę podczas pracy praktycznej z klientami, która daje mi dużo satysfakcji i realizacji samej siebie. Kilka lat temu narodziła się we mnie miłość do makijażu. Podjęłam kroki w rozwijaniu umiejętności w tej dziedzinie kończąc roczną szkołę makijażu oraz kurs Advanced w Pro Academy School Of Makeup we Wrocławiu. Zawsze największą radość w mojej pracy sprawia mi zadowolenie i uśmiech klientki