Zabiegi wyszczuplające i antycellulitowe

Zabiegi LPG® znane są pod powszechną nazwą „endermologia”, za którą kryje się naturalna, bezpieczna, nieinwazyjna i skuteczna metoda dbania o zdrowie i urodę. Ciesząca się ciągle rosnącym zainteresowaniem technologia Endermologie® wykorzystywana jest w zabiegach Lipomassage™, w trakcie których następuje mechaniczna stymulacja tkanki (mechano – stymulation) pomagająca redukować tkankę tłuszczową, cellulit oraz ujędrniać i rozświetlać skórę.

DO KAŻDEJ SERII ZABIEGOWEJ KOSTIUM LPG O WARTOŚCI 60ZŁ GRATIS!!!

Opinia specjalisty dr Marcina Ambroziaka, znanego i cenionego dermatologa, na temat zabiegu Endermologie LPG (więcej opinii specjalistów na www.lpg-systems.pl / zakładka ekspert poleca):

„ W latach 70-tych technologię Endermologie® stosowano do poprawiania wyglądu blizn. Obecnie stosujemy ją do redukcji cellulitu, ujędrniania skóry oraz leczenia obrzęku limfatycznego. Bezbolesne mikro-uderzenia generowane przez głowicę urządzenia stymulują fibroblasty do produkcji własnego kolagenu i elastyny. Po 25 roku życia proces utraty elastyczności skóry nieodwracalnie się pogłębia, dlatego warto zastosować LPG® Endermologie®, która jest metodą skuteczną, bezpieczną i w 100% naturalną. Nacisk głowicy podczas zabiegu, podciśnienie i zasysanie korzystnie wpływają na tkankę podskórną. Proces uwalniania tłuszczu, czyli lipoliza, widocznie zmniejsza ilość tkanki tłuszczowej i poprawia jej rozłożenie. Ponadto poprawia krążenie limfatyczne w miejscu poddanym zabiegowi. Stosowany profilaktycznie i systematycznie znacząco poprawia wygląd skóry poprzez jej: zagęszczenie, wygładzenie, oczyszczenie i działanie liftingujące. W praktyce zauważyliśmy wiele pozytywnych aspektów zastosowania LPG Endermologie®. Technologia ta pozwala przygotować, ujędrnić skórę przed operacjami plastycznymi i zabiegami z dziedziny dermatologii estetycznej, skraca okres rekonwalescencji poprzez zmniejszenie obrzęku pozabiegowego, przyspiesza gojenie się blizn i poprawia ich wygląd. Znając szeroki zakres wskazań oraz doskonałe efekty zabiegów, mogę bez wahania zarekomendować zabiegi LPG Endermologie®.”

Mezoterapia mikroigłowa dermorolerem w połaczeniu z kwasami

Zabieg mezoterapii mikroigłowej znany jest ze swojej skuteczności w transporcie aktywnych składników do skóry. Dzięki tworzeniu mikrokanalików na jej powierzchni mezoterapia, pomaga zdecydowanie głębiej wprowadzić mezokoktajl opracowany “na miarę” potrzeb skóry. Innowacyjne połączenie metody mezoterapii wraz z przygotowaniem skóry poprzez eksfoliację kwasami – czyli zastosowaniem peeligów medycznych – gwarantuje najwyższą skuteczność zabiegu. Szeroka gama koktajli w połączeniu z innowacyjną metodą ich wykorzystania pozwala na tworzenie rożnorodnych wersji zabiegowych.

Wskazania:

  • rozstępy
  • tzw. brzuszek pociążowy
  • cellulit
  • brak jędrności i elastyczności skóry
  • Obszary, miejsca zabiegowe:
  • brzuch
  • uda
  • pośladki
  • ramiona

Hot Coffe
– body wrapping

Zabieg na bazie kawy, działa przeciwstarzeniowo i przeciwzmarszczkowo, doskonale dotlenia skórę. Kawa ze względu na zawartość kofeiny wykazuje niezwykle skuteczne działanie w walce z tkanką tłuszczowa. Stosowanie maski powoduje liolizę, czyli przemianę tłuszczów (trójglicerydów) w wolne kwasy tłuszczowe, co wspomaga walkę z cellulitem. Obecne w kawie polifenole wykazują działanie przeciwutleniające, polegające na wychwytywaniu wolnych rodników oraz zmniejszeniu ich powstawania. Efektem tego działania jest spowolnienie procesu starzenia skóry.

Kofeinowo – cynamonowe wyszczuplanie

Luksusowy rytuał pielęgnacyjny ciała, bazujący na prozdrowotnych dla skóry składnikach, takich jak kawa i cynamon. Dzięki właściwościom rozgrzewającym i poprawiającym mikrocyrkulację krwi, idealny do stosowania samodzielnie lub w połączeniu z seriami zabiegowymi z użyciem urządzeń.

Rytuał zapoczątkowany jest intensywnym, rozgrzewającym peelingiem kawowo-cynamonowym, który ma zastosowanie dla skór objętych cellulitem oraz lokalną tkanką tłuszczową. Kolejnym krokiem jest maska o działaniu pobudząjącym proces lipolizy, oraz usuwania zbędnych produktów przemiany materii. Kluczowym punktem rytuału jest jednak lipomassage wykonywany przy użyciu Endermologie LPG. Znany ze swoich właściowości wyszczuplających wnosi do zabiegu niezwykle intensywne działanie antycellulitowe, pobudzające produkcję kolagenu oraz poprzez stymulację układu limfatycznego modelowanie sylwetki.

Elektrostymulacja

Zabieg elektrostymulacji polega na wprawieniu mięśni poszczególnych partii ciała w ruch. Uzyskujemy to poprzez ułożenie na najbardziej newralgicznych miejscach (uda, nogi, biodra, brzuch, ramiona) elektrod, które przesyłając do mięśnia bodziec zmuszają go do intensywnej pracy, zbliżonej intensywnością i efektywnością do treningu na siłowni. Zabieg szczególnie polecany jest dla osób pragnących modelować sylwetkę, będących na diecie wyszczuplającej, posiadaczy skóry o zmniejszonej jędrności, np. brzuszki „pociążowe”.

Opcjonalnie zabieg elektrostymulacji wykonywać można w kocu elektrycznym – elektrosaunie, co podnosi efektywność zabiegu, poprawia metabolizm, przyspiesza proces likwidowania zbędnych centymetrów i wpływa wysoce ujędrniająco na skórę.

CENNIK