Pielęgnacja dłoni i stóp

Manicure Mollon Pro

najnowocześniejsza nieinwazyjna metoda stylizacji paznokci dłoni i stóp. Długotrwały efekt zapewnia trójfazowy system składający się z przejrzystej bazy, koloru oraz trzeciej utwardzająco – nabłyszczającej warstwy. Okrzyknięta konkurentką manicure hybrydowego nie wymaga suszenia w lampie led/UV oraz usuwa się przy użyciu zmywacza, a lakier utrzymuje się na paznokciach do 10 dni. Manicure Mollon Pro to odpowiedź na potrzeby kobiet ceniących sobie estetyczny wygląd dłoni przez długi czas oraz wygodę usuwania lakieru w zaciszu własnego domu, bez konieczności powracania do gabinetu kosmetycznego.

Manicure Japoński

to metoda polecana wszystkim mającym problemy z rozdwajającymi się , kruchymi i łamliwymi a przez to nieestetycznie wyglądającymi paznokciami . Podczas przeprowadzania P-Shine zwanego japońskim manicure w płytkę paznokcia wmasowywana jest odżywcza pasta oraz puder. Wcierana pasta jest bogactwem witamin A + E a także pszczelego pyłku, keratyny (budulec paznokci) oraz krzemionki z morza japońskiego . W masowywanie jej w naturalną płytkę paznokcia powoduje poprawę mikrokrążenia . Puder natomiast sprawia, że paznokieć zyskuje zdrowy koloryt – staje się delikatnie różowy i ma piękny połysk . Rezultatem tego naturalnie pielęgnującego paznokcie zabiegu jest zdecydowana poprawa kondycji i wyglądu paznokci , są bardziej sprężyste , przestają kruszyć się , łamać i rozdwajać . Piękny połysk paznokci utrzymuje się około 2 tygodnie – aby utrzymać ten efekt należy wybrać się na korektę. Całkowicie zniszczone płytki paznokci wymagają przeprowadzenia serii zabiegów P-Shine.

Pedicure

Zabieg pedicure rozpoczynany jest od odświeżającej kąpieli stóp. Opracowanie okolic paznokcia, nadanie mu odpowiedniego kształtu oraz usunięcie rogowaciejącego naskórka przy pomocy nowoczesnego urządzenia zapewnia efekt gładkiej i odświeżonej skóry stóp. Uzysakany rezultat stanowi nie tylko czynnik estetyczny lecz także profilaktyczny w przypadku modzeli, nagniotów czy pękających stóp. Na koniec dla odprężenia i aksamitnego wykończenia zabiegu wykonywany jest odprężający masaż stóp.

Każdy zabieg pedicure na życzenia klienta wzbogacamy nałożeniem maski o działaniu regenerującym i nawilżającym.

Manicure hybrydowy

jest jednym z najnowszych trendów w stylizacji paznokci skierowanym głównie do kobiet ceniących sobie naturalność oraz długotrwały efekt. Wśród jego zalet wymienia się przede wszystkim gładką i lśniącą stylizację bez smug oraz nieestetycznych zadrapań, wgnieceń, odpryśnięć i zmatowienia, a jego efekty utrzymują od 2 do 3 tygodni.

Zalety emalii hybrydowej na tym się jednak nie kończą. Produkt jest hipoalergiczny, a zabieg nakładania i ściągania o wiele mniej inwazyjny i szkodliwy dla wrażliwej płytki paznokciowej niż w przypadku paznokci akrylowych lub żelowych.

Nowatorskość stylizacji hybrydowej leży głównie w stosowanej emalii, która łączy w sobie właściwości tradycyjnego lakieru i żelu. Jej formułę cechuje duża elastyczność i to właśnie dzięki niej manicure ma piękny połysk i nie łuszczy się nawet podczas wykonywania najbardziej uciążliwych dla pomalowanych paznokci czynności. Brzmi zachęcająco, prawda?

Po dwóch tygodniach zalecane jest uzupełnienie lub położenie lakieru od nowa. Zdjęcie lakieru z płytki paznokcia trwa około 10 min. Paznokcie moczy się w specjalnym płynie (lakieru nie można usunąć zwykłym zmywaczem). Lakier nie uszkadza ani nie przebarwia naturalnej płytki paznokcia. Zaraz po usunięciu można wykonać jakąkolwiek inną stylizację – manicure hybrydowy jest na tyle delikatny, że nie powoduje zniszczenia płytki i jej regeneracja nie jest konieczna.

CENNIK