Zabiegi Dermalogica®

Zabiegi Dermalogica® są komponowane indywidualnie dla każdego klienta pod kątem specyficznych wymagań jego skóry. Podstawą terapii jest konsultacja i profesjonalna analiza skóry twarzy techniką Face Mapping®, obrazująca stan zdrowia i kondycję cery. Dzięki opracowaniu Mapy Twarzy klienta, specjalista Dermalogica® tworzy kurację, celującą w sedno potrzeb.

Specjalistyczne receptury, oparte na wyselekcjonowanych substancjach roślinnych i najnowszej generacji składnikach otrzymywanych biotechnologicznie dają widoczne, profesjonalne rezultaty, działając w określonych kierunkach.

Istotnym elementem kuracji Dermalogica® jest prawidłowa pielęgnacja codzienna – dlatego po zabiegu specjalista opracowuje dla klienta specjalny program pielęgnacji, polecając preparaty z bogatej oferty do pielęgnacji domowej Dermalogica®.

AgeSmart – pielęgnacja regeneracyjno-liftująca skór dojrzałych

Intensywna terapia przeciwstarzeniowa oparta o system innowacyjnych produktów stworzonych na podstawie zaawansowanych badań, skupionych na kontroli reakcji biochemicznych, które prowadzą do starzenia tkanek. Widocznie wygładza, rozświetla i odżywia skórę zwiększając jej napięcie tkankowe.