Depilacja woskiem tradycyjnym i 3G nowej generacji Depileve®

Profesjonalna depilacja

W naszej ofercie odnajdą Państwo szeroki wachlarz preparatów i technik depilacji całego ciała. Zabieg depilacji traktujemy jako rytuał pielęgnacyjny, a nie jedynie niezbędny i przykry obowiązek. Zindywidualizowane podejście zapewnia komfort i łagodność zabiegu.

Jakość dowodem skuteczności

Woski Depileve w odróżnieniu od innych wosków na rynku, mają w swoim składzie wyjątkowo wysoki procent żywicy z najlepszego gatunku sosny, ze sprawdzonych źródeł światowych, co charakteryzuje je doskonałą przyczepnością i lepkością. Żywica ta pozwala na optymalną temperaturę aplikacji i precyzyjne usunięcie nawet najkrótszych włosków (już od 0,5 mm). Woski Film Wax, najbardziej plastyczne z oferowanych na rynku wosków powodują, że proces odrastania włosa jest kilkakrotnie spowolniony.

Naturalny skład produktów

Zawartość żywicy naturalnej w woskach Depileve wynosi ponad 70%. Dodatek wyciągów roślinnych z azulenu, lawendy, masła karite, oliwy z oliwek i innych cennych składników powoduje, że depilację Depileve można dopasować indywidualnie do potrzeb nawet najbardziej delikatnej i wrażliwej skóry. Zapraszamy zarówno Panie, jak i Panów do poznania zupełnie nowego spojrzenia na zabiegi depilacji ciała.

CENNIK