Lifting i laminowanie rzęs

Zabieg do trwałego modelowania rzęs przeznaczony do delikatnego lecz długotrwałego podkręcania, uniesienia rzęs. Procedura skierowana jest do osób, które nie są przekonane do metody przedłużania rzęs za pomocą rzęs syntetycznych. Delikatny i nieinwazyjny zabieg pozwala uzyskać efekt wyraźniejszego wyrazu oprawie oka.

Botox rzęs

Zabieg uzupełniający procedurę liftingu i laminacji rzęs. Polega on na dodatkowym nałożeniu preparatu keratynowego – silnie odżywczego i regenerującego kompleksu na calą długość rzęs.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs:

Metoda 1:1

Metoda jeden do jednego (rzęsa do rzęsy) zwana jest semipermanentną. Rzęsy przyklejane są pojedynczo, rzęsa sztuczna do rzęsy naturalnej, dzięki czemu dają naturalny i elegancki efekt przedłużenia i zagęszczenia. Rzęsy są zakrzywione jak naturalne, u podstawy grubsze i zwężają się ku końcom.

Metoda 2:1

Metoda dwa do jednego to metoda polegająca na doklejeniu do naturalnej rzęsy dwóch synetecznych bardzo cienkich rzęs. Pozwala to na uzyskanie niezwykle naturalnego efektu zagęszczonych rzęs.

Przed zabiegiem nie należy:

  • używać tuszu ani podkręcać rzęs,
  • nie stosować zalotki przed zabiegiem,
  • należy wyjąć soczewki kontaktowe (nie ma żadnego przeciwwskazania do używania szkieł kontaktowych bezpośrednio po założeniu rzęs),
  • najlepiej przyjść na zabieg bez makijażu,

Uzupełnienie:

Uzupełnienie należy dokonać za 3 bądź 4 tygodnie od aplikacji (w zależności w jakiej fazie wzrostu są nasze rzęsy), ponieważ przy regularnej pielęgnacji, uzupełnieniu co 3-4 tygodnie, żywotność przedłużeń może sięgać nawet 8-12 tygodni.

Zdjęcie rzęs:

Rzęsy można zdjąć w każdym momencie. Używa się do tego specjalnego, profesjonalnego zmywacza , który usuwa rzęsy z łatwością i bez uszkadzania naturalnej rzęsy. Należy usunąć rzęsy u stylistki.

CENNIK